Popis služeb

Co pro vás rádi zprostředkujeme

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ SLUŽEB

Sektor 1 zprostředkování služeb vznikl z důvodu, že je v dnešní době těžké vyhledat poctivou firmu. Člověk může jen předpokládat na koho narazí a komu může věřit, často potom řeší reklamace a nedokončenou práci. Další informace se dozvíte prostřednictvím linky 511 440 540.

S hledáním kvalitního opraváře, řemeslníka nebo úklidové služby si již nemusíte dělat starosti. Bez problému Vám pomůžeme zprostředkovat opravy domácích spotřebičů, úklid domácnosti i další služby. Jako bonus jsme pro Vás uživatele zařídili značné slevy na vybrané služby. Sleva je platná pouze pro uživatele, kteří mají celostátní českou službu aktivovanou na dobu neomezenou.


Příklady co vše vám můžeme zprostředkovat

Opravy praček, ledniček, sporáků, úklidové služby, parní úklid, úklid bytů a domů, čištění koberců, taxi služby - k lékaři, do obchodu, na oslavu, na letiště, instalatérské práce, elektrikářské práce, plynařské práce, stěhovací služby, stavební práce, rekonstrukce, malířské práce, zahradnické práce, služby hodinového manžela, opravy elektrospotřebičů, výkopové práce, zednické práce, vyklízecí práce, stolařské služby, zabezpečovací systémy, opravy PC a telefonů, zámečnické práce, montáž nábytku, montáž a servis žaluzií, odstranění grafity, odstranění plísní, odstranění vlhkosti, čištění kanalizace, čistění sedaček a koberců, pokládka podlah, služby autoservisu, výměny autoskel, služby deratizace, sklenářské práce, kamenické služby, kadeřnictví, práce ve výškách, stavby a rekonstrukce rodinných domů a bytů, lešenářské práce, sádrokartonářské práce, opěrné zdi a bytová jádra, obkladačské práce, opravy fasád, zateplení domu, zednické práce, sanační omítky, zámkové dlažby, demoliční práce, zemní práce, otevírání bytů, aut, trezorů, opravy zámků, sklenářství, servis výpočetní techniky, kominické služby a mnoho dalšího.


PRÁVNÍ SLUŽBY

Sektor 2 právní služby vznikl proto,že je obtížné vyznat se ve složitých smlouvách, je potřeba být stále obezřetný,dávat si pozor na malé písmo a skryté poplatky. Je velká výhoda, že každý uživatel má díky této službě zajištěnou právní podporu. Ať už bezplatně právní dotaz, nebo právní úkony se slevou. Další informace se dozvíte prostřednictvím linky 511 440 540.


Příklady co vše vám můžeme zprostředkovat

Sousedské spory, nájemní smlouvy, slevy z nájemného, náhrada škody, vymáhání pohledávek, převody nemovitostí, kupní a darovací smlouvy, advokátní úschova peněz, dělení pozemků, věcná břemena a zástavní práva, nájemní a podnájemní smlouvy, výpovědi z nájmu, vymáhání dlužného nájemného a dalších plateb, dědictví, vypořádání majetku v rodině, sepisování závětí, listin o vydědění, zastupování v dědickém řízení, zastoupení v trestním řízení, zastoupení poškozeného, řešení přestupků, sepisování pracovních smluv, řešení ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele i zaměstnance, řešení pracovních úrazů a nemocí z povolání, zakládání a převody společností, sepsání obchodních smluv, vypořádání mezi společníky, živnostenské právo.

Pokud si nevíte rady se sepsáním závěti, dědictvím nebo řešíte jakoukoliv právní záležitost, obraťte se na uživatelskou linku. Zkušený právník Vám poradí, jak postupovat.


INFORMAČNÍ SLUŽBY

Sektor 3 - informační služby - vznikl proto, aby měli uživatelé celostátní české služby více možností na koho se obrátit a aby si mohli jednoduše zjistit informace bez obtěžujícího vyhledávání a ztráty cenného času. Další informace se dozvíte prostřednictvím linky 511 440 540.


Příklady co vše vám můžeme zprostředkovat

odjezdy spojů, otevírací doby, termíny zajímavých kulturních akcí, výběr spotřebičů, informace o úřadech, informace o dodavatelích služeb, informace ohledně restaurací a kaváren, informace o zábavních centrech, informace o přednáškách, informace o special. obchodech, informace o kurzech, informace o receptech, informace o TV programu, informace o doktorech a ordinacích, informace o recenzích na různé výrobky, vyhledání telefonních čísel, vyhledání adres, informace o délce a době trasy, informace o počasí, informace o lázních, informace o firmách, informace o řemeslnících, informace o památkách, informace o cyklostezkách, informace o mobilních aplikacích, rehabilitační centra, letenky, ubytování, vstupenky, slevy, a mnoho dalšího


FINANČNÍ SLUŽBY

Na českém trhu jsou stovky bankovních či nebankovních finančních produktů, při tomto počtu není snadné se orientovat ve vyhledávání vhodného finanančího produktu.
S vyhledáváním či dotazem Vám rádi pomůžeme na uživatelské lince 511 440 540.

Finanční služby rádi zprostředkujeme zcela bezplatně všem uživatelům celostátní české služby. Tyto služby pro nás přímo poskytuje nezávislá finanční společnost Pout(k)o s.r.o.


  • Jsme schopni Vám zkontrolovat smlouvy od finančních institucí se spořením i pojištěním.
  • Jsme schopni Vám zprostředkovat objektivní a nezávislé finanční služby na základě vašich požadavků, individuálně a na míru.


„PENZIJKO“ důchodové/penzijní připojištění - využíváte státní příspěvky v plném rozsahu? Pokud ne nebo nevíte, pro informaci zavolejte na linku 511 440 540.

„STAVEBKO“ stavební spoření - využíváte státní příspěvky v plném rozsahu? Pokud ne nebo nevíte, pro informaci zavolejte na linku 511 440 540.

Osobní účty - spousta lidí platí poplatky na osobních účtech. Platíte je také? Jsme schopni Vám zkontrolovat, zda je neplatíte zbytečně.

Pojištění - pojištění nemovitosti a domácnosti je jedním ze standardních kroků při ochraně majetku. V čem ale podle odborníků řada čechů chybuje, je správné nastavení pojistek. Máte správně nastavenou pojistnou smlouvu nebo se Vám zdá, že platíte vysokou cenu?

V rámci celostátní české služby existuje možnost využití individuálních slev na veškeré vaše pojištění - pojištění domácnosti, rodinného domu, bytu, chaty/chalupy, povinné ručení, úrazové pojištění

Fondy - podílové fondy - možnost konzultace


ÚSPORY V DOMÁCNOSTI

- pomůžeme Vám se zorientovat v nabídkách dodavatelů energií i mobilních operátorů.
Zajistíme odborníky, kteří provedou kontrolu dosavadních smluv a nezávisle poradí, jak efektivně snížit Vaše náklady. Bližší informace prostřednictvím linky 511 440 540.


REALITNÍ SLUŽBY

- ať už chcete svoji nemovitost prodat, pronajmout, nebo naopak uvažujete o koupi, zavolejte na linku
511 440 540. Zprostředkujeme vše od poradenství přes znalecký posudek, až po energetický průkaz nemovitosti.