Představení společnosti

Cílem celostátní české služby je vytvoření komunity s velkým počtem uživatelů. Větší počet uživatelů pro celostátní českou službu znamená lepší postavení při zajišťování slev a výhod pro Vás.

Základním stavebním prvkem Celostátní české služby je infolinka poskytovaná za účelem zprostředkování služeb a informací.

Celostátní česká služba vyhledává každý den po České republice poctivé pracovníky a společnosti, aby mohla Vám uživatelům
zajistit co nejvíce služeb s výhodnějšími podmínkami.

Celostátní česká služba průběžné hodnotí kvalitu a úroveň služeb jednotlivých poskytovatelů.


Celostátní česká služba zajišťuje svým uživatelům slevy v různých odvětvích.

Chceme, aby uživatelé celostátní české služby měli dostupné kvalitní služby za výhodných podmínek. S ohledem na to, že průběžně doplňujeme a obnovujeme seznam spolupracujících firem, které služby poskytují, nemůžeme uvést přesný seznam jednotlivých slev.  Nezaručujeme konkrétní výši ani rozsah slevy. Aktuální výši slevy sdělí operátor na lince. Výše slevy sjednané u konkrétního partnera odpovídá rozsahu balíčku služeb využívaného uživatelem.

Celostátní česká služba je pouze zprostředkovatelem a neručí za kvalitu zprostředkovaných služeb. Úroveň našich partnerů však pravidelně kontrolujeme a vyhodnocujeme. Firmy s negativním hodnocením dále nedoporučujeme.
Pokud nebudete spokojeni, neprodleně se nám ozvěte.


Na základě dlouhodobých zkušeností uživatelů této služby a odborníků zabývajících se potřebami těchto lidí vzniklo 6 hlavních sektorů.

Nyní se na ně pojďme podívat: